Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Preparat Do Czyszczenia Hansa Ktoś Zna?


mlodzieniec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam do Was pytanie o preparat jak z tematu, Hansa do usuwania smoły z komina. To coś innego niż sadpal, splasadz itp, sporo droższy, ale czy naprawdę tak skuteczny? W informacjach handlowych działa super...  Za każdą informację będę wdzięczny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nie testowałem..

ALE JEŻELI TO TAKI "CUDOWNY ŚRODEK"

Powinna byś gdzieś jego sygnatura patentowa...

A takiej jak do tej pory nie znalazłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to dziwi, że są tak lakoniczne opisy, właściwie to same pochwały i zapewnienia o unikalności. Rozumiem że to zagraniczny preparat, ale np. nasz sadpal ma różne badania, atesty, nawet pisałem do SASa czy mi kotła nie zniszczy i odpisali, że można używać. A tu nic, tylko slogany reklamowe i obrazki. Dystrybutor poleca z wiadomych względów ale to widać bardzo mało popularny środek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla substancji i mieszanin sklasyfikowanych jako niebezpieczne, mieszanin nie sklasyfikowanych jako niebezpieczne, ale zawierających co najmniej 1% (0.2 % dla gazów) substancji stwarzających zagrożenie dla zdrowia lub środowiska, substancji dla której ustalono NDS (dotyczy to również składników mieszaniny) powinna być sporządzona karta charakterystyki.

 

Co powinna zawierać karta:

http://www.wsse.gda.pl/index.php?id=443

 

Kartę udostępnia sprzedawca.

 

Znając skład chemiczny (zawarty w karcie) można drążyć temat dalej. 

 

Warunkiem uzyskania informacji jest zawartość pow. 1% substancji niebezpiecznych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.