Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grzejniki Nie Grzeją. Pomocy!


adriano19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na wstępie zaznacze ze pisze post po raz pierwszy na tym forum, gdyż nie znalazlem odpowiedzi na nie grzejące grzejniki na pierwszym pietrze. Zaczne od poczatku. Wynajmujemy dom, w któym jest problem tylko z dwoma grzejnikami na pierwszym piętrze. Nie grzeją. Przy odpowietrzaniu schodzi powietrze po czym leci juz tylko zimna woda, az do momentu braku jej w grzejniku. Nawet przy calkowitym zdemontowaniu grzejniku wody brak!Dziwne. Przy dopuszczaniu wody do centralnego grzeją przez moment. po czym znowu przestaje grzac i wracam do punktu wyjścia. Prosze was o jakies rady wskazówki. Są to pokoje moich dzieci i bardzo w nich zimno. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciezko bedzie o schemat. stary dom mnóstwo grzejników i nie mam pojecia gdzie rury ida . Moge sprobowac jakis element fotografowac albo cos. Problem jest tylko w ostanich grzejnikach przed zbiornikiem na strychu. Tak jakby powrot byl zapowietrzony. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem także, ze mam odpowietrznik przy zbiorniku przelewowym.

1. Zbiornik przelewowy powinien być otwarty do atmosfery. Zdemontuj odpowietrznik.

2. Zrób to co jest napisane na zdjęciu.

post-12152-0-44697000-1386536568_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij głowicę termostatyczne ostatnio miałem taki przypadek że blokowały przepływ bo były ,, Rąbnięte "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.