Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Schemat Instalacji C.o. Zamknietej - Do Oceny


leberko20

Rekomendowane odpowiedzi

no zadziała ale tak zawory bezpieczeństwa na 1,5 bar ,nie widze wężownicy schadzającej i nie wiem po co masz ten zawór roznicowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zadziała ale tak zawory bezpieczeństwa na 1,5 bar ,nie widze wężownicy schadzającej i nie wiem po co masz ten zawór roznicowy ?

Zamiast wężownicy schładzającej mam zamiar zastosowac zawór schładzający dwufunkcyjny DBV 1,

zawór róznicowy dałem zeby ukierunkować powrót z bojlera i też zeby woda chłodząca z zaworu DBV 1 w razie zadziałania została uikierunkowana do pieca a nie na instalacje

Kocioł sds ceramik 14 kw nie ma wężownicy schładzającej

Poprawiony schematpost-54268-0-21112300-1383496103_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączenie pod wspólną wężownicę podgrzewacza kotła na paliwo stałe i gazowego jest błędne. Przy dwóch źródłach podgrzewacz powinien mieć dwie wężownice, dolna dla kotła na paliwo stałe górna dla gazówki. Obejście na powrocie z podgrzewacza też nie wiem jaką ma pełnić funkcję. Poza tym to kocioł o mocy 14 kW do współpracy z 300l podgrzewaczem jest trochę skromną mocą ( przy jednej wężownicy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.