Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przywitanie I Zaproszenie


ogrzewaniedomow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

trafiłem na tę stronę z google jakiś czas temu gdy próbowałem zdobyć nieco wiedzy na temat ogrzewania domów. Trochę się dowiedziałem tu i ówdzie, do tej pory tylko czytając. Natomiast dotarła do mnie jedna bardzo prosta myśl. Że wiele jest stron w internecie oferujących bardzo szeroki zakres fachowej wiedzy na temat ogrzewania, ale nie jest już tak łatwo znaleźć teksty, które będą niejako "pierwszym krokiem", gdzie zostaną wyjaśnione pojęcia i rozwiane wątpliwości.

Z tego powodu postanowiłem założyć stronę, na której osoby dopiero rozpoczynające rozeznanie w temacie będą mogły dowiedzieć się co nie co i zrobić pierwsze rozeznanie.

Artykuły, które tam zamieszczam są pisane przeze mnie i są niejako kompilacją wiedzy, którą znalazłem w polskim internecie na wybrane tematy. Będę starał się w miarę wolnego czasu umieszczać ich więcej, na tematy nurtujące osoby nieobeznane.

Jeden z artykułów nosi nawet błędny wydawać by się mogło tytuł "piec centralnego ogrzewania". Powodem tego jest jedynie to, że większość osób do tego stopnia nie jest obeznana z tematem, że najczęściej poszukiwanym hasłem w google jest właśnie "piec" a nie "kocioł" CO. Z góry przepraszam specjalistów za takie podejście do tematu, ale proszę mi uwierzyć, w pierwszych zdaniach artykułu jest to sprostowane, a przecież właśnie o to chodzi.

 

Chciałbym więc przywitać się i zaprosić na moją stronę Ogrzewanie Domu, którą mam nadzieję rozwijać zgodnie z dalej zdobywaną wiedzą.

 

Jeśli ktoś miałby ochotę zamieścić krótki artykuł, który będzie służył początkującym osobom to zapraszam do kontaktu, z przyjemnością zamieszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.