Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie Grzeją Ostatnie Grzejniki


piotrkasia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam taki problem nie grzeją mi ostatnie dwa grzejniki. Po wymianie pieca na eko groszek instalacja taka sama nic nie było przerabiane.Jedynie wymienili mi zawór różnicowy wcześniej był żeliwny z grzybkiem.Na starym piecu na węgiel wszystko chodziło jak należy pomocy może ktoś mi podpowie w czym jest problem.Jeden hydraulik powiedział stara pompa nie ma siły kupiona nowa i nic bez zmian drugi mi mówi że zawor 3d założyć nie wiem co mam robi tylko doją z człowieka kase

post-54847-0-71652600-1381471279_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawór 3d w niczym tu nie pomoże. Raczej tak jak pisał poprzednik wina leży po stronie zaworu różnicowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam taki problem nie grzeją mi ostatnie dwa grzejniki. Po wymianie pieca na eko groszek instalacja taka sama nic nie było przerabiane.Jedynie wymienili mi zawór różnicowy wcześniej był żeliwny z grzybkiem.Na starym piecu na węgiel wszystko chodziło jak należy pomocy może ktoś mi podpowie w czym jest problem.Jeden hydraulik powiedział stara pompa nie ma siły kupiona nowa i nic bez zmian drugi mi mówi że zawor 3d założyć nie wiem co mam robi tylko doją z człowieka kase

witam. po pierwsze odpowietrzyć grzejniki, sprawdzić filtr skośny cz y czysty, i sparawdzić cz coś do tych grzejników nie jest zamkinięte(jakiś zaworek)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla próby zdemontuj ten zawór i spróbuj bez. trzeba też pamiętać o regulacji instalacji wewnętrznej czyli regulacja przy grzejnikach. Nie wyregulowane przepływy na bliższych grzejnikach mogą powodować ,że dalsze nie grzeją. Dalej czystość instalacji (filtry, zawory przy grzejnikach). masz tam tyle miejsca ,że zawór grawitacyjny możesz zamontować na śrubunkach lub holendrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.