Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy Zima 2013/2014 Będzie Zimą Stulecia ?


Mirek39

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przyjdzie to bedzie i po co sie tym podniecac zyjemy w takim klimacie a ponoc sie klimat ociepla to moze w 2020 co nie bedzie mozna palic weglem bedzie cieplo jak na haiti i znowu bedzie problem bo za cieplo a wiec klimatyzacja w domu i znowu zabraknie mocy w elektrowniach i tak w kolko do konca swiata cza ludziom dac zabawki by sie bawili a jak jest ich za duzo to karabiny no i wiadomo ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w blokach to jednak mają wygodę.... Spółdzielnia nagrzeje i się nie martwią o opał.

To zamieszkaj w bloku !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w blokach to jednak mają wygodę.... Spółdzielnia nagrzeje i się nie martwią o opał.

 

Tak spółdzielnia, święty mikołaj, nie czekaj, krasnoludki! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie koniecznie płacą więcej. Mam również mieszkanie w bloku i czynsz miesięcznie wychodzi bodajże 283 zł

no tak bo w blikach mieszakją bogaci ,tyle co w bloku się płaci za 40-50m to ogrzejesz dom do 120m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Że u mnie śniegu nie ma to mnie nie boli, ale w Szczyrku i na Pilsku, Czantorii zbroili się na całego, nowe kanapy, system naśnieżania, a tu ani śniegu nie widać, ani mrozu... Nie pamiętam, żeby w górach, w styczniu nie dało się jeździć  :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie zima stulecia jeszcze przyjdzie... :ph34r:

Słyszałem że  podobno górale od 5 lat drewno zbierają na opał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sam w połowie góralem jestem i wiem doskonale że jak zima będzie to opał trzeba magazynować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na razie. Zobaczymy jak będzie 7 lutego bo zapowiadają nieciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.