Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy Zima 2013/2014 Będzie Zimą Stulecia ?


Mirek39

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzice czy zima 2013/2014 będzie zimą stulecia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę tylko powiedzieć że będą dni gdy temp będzie poniżej 0 i dni gdy będzie odwilż. Pewnie słońce się też pojawi oraz wiatr z zachodu. Cała reszta to tylko przypuszczenia i prognozy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim sosiku lubisz maczać chlebek?

Ja w ciemnym he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim sosiku lubisz maczać chlebek?

A jaki sosik kolega lubi, z gulaszu czy ,barbecue a może dipy . do wyboru do koloru .

Temat podsunięty z żartem a może pół serio co wy na to , ZIMA STULECIA czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A jaki sosik kolega lubi, z gulaszu czy ,barbecue a może dipy . do wyboru do koloru .

Temat podsunięty z żartem a może pół serio co wy na to , ZIMA STULECIA czy nie

zastanawiam się. W telewizji nie potrafią prognozować pogody z dnia na dzień. A tutaj pojawiają się jakieś informacje ze ma być zima stulecia. Jeśli chodzi o mnie to lepiej nie; nie mam tyle opału :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

czyżby Indianie chrust zbierali?

Nie indianie tylko rosjanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z tym pytaniem to na forum metrologiczne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

 

Nie indianie tylko rosjanie.

ja obstawiam indian

"... Indianie zapytali szamana, jaka będzie w tym roku zima.

 

Szaman wykonał odpowiednie obrzędy i wyszło mu, że będzie mróz. Indianie nazbierali więc chrustu, ale zima była wyjątkowo lekka. Gdy w następnym roku szamana zapytano jaka będzie zima, poszedł do najbliższej stacji meteorologicznej. Tam powiedziano mu, że będzie sroga i długa. Kazał więc zdobyć jeszcze więcej chrustu, ale zima znowu była łagodna. Szaman zupełnie realnie stanął przed utratą autorytetu w plemieniu, więc w następnym roku znowu poszedł do stacji meteo, ale gdy ponownie powiedziano mu, że zima będzie ostra, zapytał meteorologów, skąd mają tę informację. Odpowiedzieli: "To pewne, Indianie już trzeci rok z rzędu zbierają chrust"...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z tym pytaniem to na forum metrologiczne..

Dlaczego tak myślisz kolego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródło wp :lol:

 

Żeby w Polsce był chociaż jeden portal informacyjny, a nie plotkarski... eh....

 

Rosjanie to już przepowiadali nie pierwszy raz zimę stulecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżyliśmy koniec świata to i zime stulecia przeżyjemy :)

 

A tak na poważnie, to przecież naszym problemem jest globalne ocieplenie więc co sie zimnem martwicie? Chyba, że przesadziliśmy z tą walką z ociepleniem tak bardzo, że teraz grozi nam kolejna epoka lodowcowa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżyliśmy koniec świata to i zime stulecia przeżyjemy :)

 

A tak na poważnie, to przecież naszym problemem jest globalne ocieplenie więc co sie zimnem martwicie? Chyba, że przesadziliśmy z tą walką z ociepleniem tak bardzo, że teraz grozi nam kolejna epoka lodowcowa..

weź pod uwagę ze ocieplenie mają Niemcy i unia po to żeby biedne kraje gnębić a USA i Rosja cały czasz trąbi ze idzie ochłodzenie klimatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź pod uwagę ze ocieplenie mają Niemcy

po to, żeby zasilać swój budżet;

Niemcy (z Duńczykami) to najwięksi na świecie producenci urządzeń dla energetyki odnawialnej (wiatraki, solary, elektrownie wodne, itd);

dlatego są najgłośniejszymi piewcami przechodzenia na energię ekologiczną - ale nie w trosce o choroby skóry (dziura ozonowa) czy suszę w polskim ogródku, tylko w trosce o portfel niemieckiego obywatela;

wiadomo, że im więcej ograniczeń i kolejnych restrykcji dot. CO2 tym większy popyt na urządzenia, które produkują;

 

i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zima się jeszcze nie zaczęła to nie ma strachu za chwile prawie połowa października a tu jeszcze mrozu stałego w nocy nie było ,nie ma strachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.