Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czyzby Cenzura Na Forum? A Moze Korupcja?


treff1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dlaczego po ponad roku zniknęły moje wpisy krytykujące firmę Kostrzewa? Czyżby cenzura je usunęła? albo ktoś posmarował i postarał się by to po tak dlugim czasie znikneło? Prawdopodobnie nie dojdę prawdy-zreszta nie zależy mi ..ale jeśli się usuwa coś z forum po ponad rocznym okresie to przynajmniej powinno sie wyslać powiadomienie na adres mailowy! A jeśli to nie cenzura usunęła to powinna redakcja zainteresować się tym kto to zrobił i za ile...?

To jest ostatni Mój wpis na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co na to Admin? - powinien poinformować o cenzurze! przynajmniej autora postów.

A co krytyki tej firmy to prawników w Polsce by nie starczyło aby obsłużyć wszystkie skargi i narzekania.

A autor posta ma podane w profilu 6 postów a ja doliczyłem się 2 posty i 2 tematy czyli 4 wpisy - gdzie są 2 pozostałe ???

 

Panowie Admini nie bawić się z nami jak z dziećmi !!!

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia sprawa, to już nie można mieć swojego zdania? Admin forum mógł przynajmniej zostawić jakiś ślad, np. Treść usnięta na żądanie firmy Kostrzewa lub coś na ten wzór. Myślę, że w ten sposób, wszyscy byliby zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już raczej dyskutować nie ma o czym, siła wyższa papugi, tylko żeby za chwilę nie zniknęła połowa treści z forum. ;) Taki krótki komentarz przy usuniętym wpisie dałby potencjalnym klientom do myślenia z jednej strony, a z drugiej nie narażałby właściciela forum na nieprzyjemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz z reguły admin takiego forum nie ma prawników a tamci napisali mu głupot i się wystraszył.

 

Nie wiem czy śłyszeliście o sprawie Sokołów vs Vloger Kocham Gotować

 

Poszło o tatar. Koleś powiedział (co jest zresztą zgodne z prawdą) że jest tak napakowany chemią że jak się go je to się świeci w nocy i wytoczyli mu proces na 150 000 zł.

Wpiszcie w YT Sokołów tatar lub Sądołów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.