Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy Taki Schemat Co Będzie Działać


TOMEK12345

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy taki ideowy schemat zadziała czy nie proszę o opinię z góry dziękuję

przepraszam za słaby schemat ale nie mam do tego nerwów Co.bmp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rura do naczynka to fi 32 a do grzejników fi 25

Witam

według przedstawionego schematu i ilości grzejników wnioskować można że kociołek jest dość spory więc nie ryzykował bym i zrezygnował z tego Z.R. przed naczyniem jak już kolega Vernal wcześniej wspomniał może to doprowadzić do uszkodzenia kotła .

Warunki montażu naczynia otwartego

Na rurach bezpieczeństwa, wzbiorczej, przelewowej oraz odpowietrzającej nie wolno montować armatury umożliwiającej częściowe lub całkowite zamknięcie przepływu, a także urządzeń oraz armatury zmniejszającej pole przekroju wewnętrznego rur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi rysunkami to nie przesadzajmy - jakby nie można było dodawać bmp, to administrator by to po prostu zablokował.

A tak, to nie widzę przeszkód.

Pozdrawiam.

Inaczej to widzą osoby, które korzystają z neta mobilnego gdzie jak wiadomo występują limity.

Dla mnie to obojętne ponieważ łączę się kablem lecz także pobieranie i otwieranie takiego załącznika jest niewygodne.

Lepiej jest jak otwiera się on bezpośrednio w przeglądarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem, te limity to jest parodia, biedny kraj, gdzie łączność kosztuje parokrotnie drożej niż w krajach rozwiniętych.

W sumie to mógłby się pojawiać jakiś komunikat dla osoby chcącej wysłać taki duży załącznik, że osoby, które korzystają z internetu mobilnego mogą mu nie pomóc, gdyż nie będą chciały otworzyć takiego załącznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rura do naczynka jest jakieś 130 cm w bok z powodu warunków budowlanych inaczej się nie da.

Widziałem około 15 instalacji Co i wkazdej był ten bajpass a potem wszystkie rury a rura do naczynka prawie wszędzie co widziałem miała 3/4 cala i wszystko na dodatek sprawnie działało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocioł ma 40 kw wszystkiego do ogrzania jakieś 300m

mam pytanie jak pompkę przeniosę na powrót to będzie działać i nie wybuchnie w razie zagotowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cy po przeniesieniu na powrót pompka się nie będzie zapowietrzać i czy tak samo wysoko wypchnie wodę ?

a i na powrocie z bajpasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten zawór bezpieczeństwa z pompko na zasilaniu że w razie zagotowania wody kocioł nie wybuchnie gdyby para miała problem z wydostaniem się do naczynka to był by taki pół środek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez prawda pół środki to nie rozwiązanie czyli pompka na powrocie z bajpasem i Z,R w pionie i

to na pewno będzie dobrze TAK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.