Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem Z Wklejeniem Do Edytora Zawartości Schowka - Android


Vlad24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie, przykładowo chcę skopiować i wkleić link, lub fragment tekstu do edytora na forum i nie mam takiej możliwości. Wyskakuje kominukat o ustawieniach bezpieczeństwa przeglądarki i braku dostępu do zawartości schowka. Rzecz ma się tabletu z sys android, przeglądarka Dolphin, z operą jest podobnie. Na innych farach nie ma tego problemu i spokojnie tę samą zawartość da się wkleić. Dodam jeszcze, że nie zasze to nie działa, czasami było normalnie.

To znaczy, że coś w forum "nie trybi", czy ja mam problem z tabletem?

Dz i Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka przeglądarka na androidzie?

 

Brak dostępu do zawartości schowka sugeruje jednak problemy z przeglądarką - ale przetestuję u siebie.

 

Edit: U mnie na operze mini da się wkleić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie i u kolegi z nowszym androidem jest ok na operze i w systemowej (zarówno na stronie w wersji pełnej jak i wersji mini). Trudno mi pomóc jeżeli nie jestem w stanie odtworzyć błędu. Nie znalazłem także w internecie opisu podobnych problemów akurat na forum ipb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiem - nie ma możliwości "naciśnięcia ctrl+v".

 

Problem występuje także na komputrze i u mnie także. Jednak gdy jest klawiatura nie jest to problem bo po prostu wciskam ctrl+v.

 

Javascript nie ma dostępu do schowka - to włącza się w ustawieniach przeglądarki. Na windows wygląda to tak (w operze):

 

Narzędzia -> Szybka konfiguracja -> Preferencje dla witryny...

 

W tym okienku zakładka Skrypty -> Zaznaczyć "Zezwalaj na dostęp do schowka".

 

Niestety ze względu na specyfikę działania edytora postów na forum ipb nie ma możliwości "naprawić" tego od naszej strony. Kiedyś był mniej zaawansowany edytor tekstowy, który nie miał takiego problemu (nie działał w javascripcie) - jednak w obecnej wersji jest już tylko ten.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.