Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ish Frankfurt 2013 - Jak Oceniacie Nowości Z Targów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

w marcu 2013 odbyły się największe targi techniki grzewczej w Europie - odbywają się raz na 2 lata. Wszyscy wiodący producenci mają tam stanowiska i pokazuja nowości. Samochody mają Genewę, kotły Frankfurt. Czy ktoś z szanownych kolegów, który piszą autorytatywne opinie o kotłach, konkurencji itp tam byli? Chętnie wymienię się opiniami na temat wiodących producentów w europie .

 

Mnie zaskoczyły firmy Chińskie, które pokazywały kotły na pelety. Widać, że już tam dotarła taka technika. Całe szczęście że ceny mają z kosmosu - 3 000 euro za dość prymitywny kocioł post-49718-0-71391400-1364629936.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych kolegów, który piszą autorytatywne opinie o kotłach, konkurencji itp tam byli? Chętnie wymienię się opiniami na temat wiodących producentów w europie .

Tak, ja tam byłem i spotkałem Przemka z P2ar. To taki na razie trochę elitarny, a wkrótce wiodący producent kotłów dolnego spalania w Polsce i Europie. Kariera porównywalna z amerykańskiM OCC.

Byłeś na jego stoisku? Fajne skubany ma kotły. Pogadaliśmy, zjedliśmy po hot dogu z colą, trochę był zawiedziony tym, że nie znalazł się w prestiżowym rankingu magazynu Instalator, ale powiedział mi, że jest to dla niego ogromnym bodźcem, do jeszcze bardziej intensywnej pracy w celu ciągłego doskonalenia swoich produktów i pełnego zadowolenia klientów.

 

No to teraz Ty nawijaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.