Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Filtra Wody Użytkowej


ncwk

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli rozmawiamy o tych http://www.dafi-filters.com/index.php?go1=filtry_przeplywowe to ma dwa zamontowane zaraz za wodomierzem w taki właśnie sposób i wsio działa ok . To wkłady maja wpływ na przepływ wody . w zależnisci jaki wkład zamontujesz lekko to ogranicza przepływ ale nie ma żadnych problemów . Zresztą filtr wyłapując zanieczyszczenia ogranicza przepływ coraz bardziej wiec po jakims czasie wymieniasz wkład maks czas wymiany to chyba pół roku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ,ale nie doczytalem (zmeczenie po pracy ) z tym sposobem montazu pionowym . Mam zamontowane w poziomie ale wydaje mi sie ,że z przepływem nie bedzie problemu bo chodzi tylko o odwrócenie zasialani a przeceiż otwór w korpusie filtra (zasilający ) pozostaje takiej samej srednicy . Ja bym zamontował nawet pionowo jezeli jest taka potrzeba . Jeszcze raz przepraszam za móją nieuwagę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 1 filtry 10 cal zamontowane pionowo. Budowa filtra jest tak skonstruowana że nie ma najmniejszego problemu z przepływem. Na koniec jeszcze jeden pozytywny aspekt montażu w pionie, mianowicie wymiana wkładu, jest sucho.

Przyznam szczerze, że nie wpadłbym na pomysł montażu w POZIMIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.