Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak Szukać Postów Wśród Tych Reklam?


jedlica

Rekomendowane odpowiedzi

Tak - pracuję teraz nad tym - proszę o trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt klik "zamknij to okno" i nie ma reklamy (tej), klik "wyświetl nową zawartość" i jest na dole sklep, ok klikam temat ... strona załadowana i w dół strzałka reklama zasłania "napisz" i tak w kółko nie to że bym się czepiał ale zniechęca do czytania wątków bo coś właśnie zasłania to co robisz, niech ktoś napisze program do usuwania reklam tak jak spamu dam 1zł za użytkowanie :( :( :(

 

pozdrawiam RedEd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na urządzeniach mobilnych powinno już być lepiej jeżeli chodzi o reklamy w tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt klik "zamknij to okno" i nie ma reklamy (tej), klik "wyświetl nową zawartość" i jest na dole sklep, ok klikam temat ... strona załadowana i w dół strzałka reklama zasłania "napisz" i tak w kółko nie to że bym się czepiał ale zniechęca do czytania wątków bo coś właśnie zasłania to co robisz, niech ktoś napisze program do usuwania reklam tak jak spamu dam 1zł za użytkowanie :( :( :(

 

pozdrawiam RedEd

Teraz już dolno-prawa reklama nie powinna niczego zasłaniać.

 

Zbytnie rozpowszechnienie "adblocków" nie wyjdzie nikomu na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje i cierpliwości życzę wszystkim

 

pozdrawiam RedEd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......Teraz już go widać, jest widoczny i kliknięcie go zamyka go na 3 dni......

a to tylko na danym temacie? można rozszerzyć do działu lub całości forum a jak za trzy dni wyskoczy to albo "automatycznie" zamkniemy albo zainteresujemy się treścią

 

pozdrawiam RedEd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kliknięcie przycisku zamyka dolny pasek na 3 dni na całym forum. Przeglądarka nie może blokować "ciasteczek" - ale to raczej norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dalej :post-35989-0-90148600-1358555312_thumb.png a zamknąłem, trzeba zamykać w oknie "nowa zawartość"?

 

pozdrawiam RedEd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na urządzeniach mobilnych powinno już być lepiej jeżeli chodzi o reklamy w tematach.

Jest lepiej. Bardzo dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie jestem przeciwnikiem reklam ale wyważonych. Te między postami ok. ale bardziej skromne(patrz wąskie i jednego produktu a nie wszystkich na raz). Może na stałe reklamę na górze w nagłówku ale na stałe a nie w postaci wyskakującego okienka bo to jest to co wkurza ludzi i zrobią wszystko aby reklamy się pozbyć.

Proponuje po prawej stronie obok tytułu tematu a butony Dodaj odpowiedź ew. inne przenieść na lewą stronę.

Będzie widoczne ale nie nachalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie głównej brak reklam oprócz tej w nagłówku, na stronie tematu - nad Twoim postem jest reklama siekiery i innych dóbr sprzedawanych w sklepiku.

Ale na ekranie 24" można to przesunąć.

Nic dziś nie wyskakuje ja diabeł z pudełka - ani z dołu , ani z prawej strony- pełen luksus w stosunku do dnia wczorajszego.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest takowa między ostatnim, a przedostatnim postem na mniej więcej pół ekranu w tablecie.

Mogę prosić o jakiś zrzut ekranu? Czy są tam 2 rzędy produktów czy 1?

 

W każdym razie wysokość tej reklamy będzie zmniejszona do niezbędnego minimum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zmniejszyłem go dość znacząco. Ale być może uda się jeszcze bardziej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uda się na 100 % jak się je wyłączy całkowicie :angry:

Nie sądziłem, że wchodząc na to forum w ostatnim czasie a czynię to już od dawna będę poirytowany (czytaj wqrwiony) nachalnością reklama jaka tu "zagościła".

Wiadomo reklamy są obecnie wszędzie, ważne aby nie przesadzić z ich ilością, ponieważ będą miały skutek odwrotny od zamierzonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.