Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak Szukać Postów Wśród Tych Reklam?


jedlica

Rekomendowane odpowiedzi

W reklamach google można sobie kliknąć, że nam się ta reklama nie podoba i nie zobaczysz jej już naszej ani na żadnej innej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam po przerwie. Czyżby od dzisiaj wróciły reklamy w wersji mobilnej? Nie żebym miał coś przeciwko reklamom samym w sobie, rozumiem że są niezbędne, lecz prosiłbym o zwężenie tychże. Ich szerokość teraz jest teraz dwa razy większa od szerokości (mojego) ekranu - paskudnie się czyta. Jest szansa coś zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Digitrax

Czy coś, się popsuło z nachalnym banerem na dole strony ?

Pomimo kliknięcia "Dziękuję. Zamknij to okno" wraca on jak bumerang przy każdym kliknięciu na dowolny temat na forum.

Wystarczyłoby raz się określić, że nie jest się zainteresowanym a tak to trzeba to klikać stale zanim się zacznie czytać, ponieważ, wiadro spalsadzu, siekiera i auraton nachalnie się pojawiają pomimo tego, że kilkanaście razy już PODZIĘKOWAŁEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam jaki jest stosunek ilości sprzedanych siekier do liczby kliknkięć "Nie, dziękuję." ? No przecież gdyby to był real i porównywalny "nachal", to sam bym kupił taką siekierę w celach eliminacji sprzedającego! To by była makabryczna ironia losu, swoiste "Po trupach do celu", ze sprzedawcą w roli trupa...

 

Powiem szczerze, że odechciewa się czytania forum.

Czy poważne forum jest miejscem do "kupczenia"? Dlaczego ludziom szukającym pomocy innych (bezinteresownej pomocy!), na siłę wciska się taki czy inny towar? Jest przecież strona główna info-ogrzewanie.pl. Nie wystarczy tam polować na jeleni?

 

Bardzo, BARDZO wielka prośba, aby strona forum była wolna od reklam wyskakujących, wychylających, uciekających (te to dopiero wredne) i tych, które jeszcze admini mają w zanadrzu!

 

Niech waszym reklamowym muralem pozostanie wyłącznie "główka" strony i prawy pasek. Możecie sobie obleić go od góry do dołu, jak temat długi i szeroki, byleby nie ciąć tematu "w poprzek". Przestaniecie wtedy nękać stały bywalców i ułatwicie im trud udzielania porad. O ile oczywiście chcecie NAS utrzymać przy sobie. Nie oszukujmy się, że o popularności forum nie decyduje jego szata graficzna i atrakcyjność ofert produktów, tylko rzetelność tworzących życie forum użytkowników.

 

Niestety irytująca jest świadomość, że rzucam grochem o ścianę, bo zarabiać trzeba, bo "upgrade'y" kosztują , bo inni są jeszcze gorsi, bo...

 

 

Pozdrawiam,

kiminero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to reakcja na dzisiejsze usunięcie reklamy wysuwanej od spodu i "tnącej" wątek przed ostatnim postem. Jeżeli tak to... nie rozumiem.

 

Prosiłbym także o nie nazywanie klientów naszego sklepu "jeleniami" ;)

 

Momentami narzekanie na reklamy na naszym forum przyjmuje postać jakiejś paranoi. Niektóre zdania są naprawdę dziwne. Dlaczego niby nie można na forum o ogrzewaniu reklamować produktów związanych z ogrzewaniem? "Kupczenie"??? Każda jedna reklama ma na celu coś sprzedać. Że forum jest poważne, użytkownicy udzielają bezinteresownej pomocy to nie można nic reklamować?

 

Powyższe pytania są retoryczne. Już chyba wszystko zostało powiedziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rogacizna do tego działu nie zagląda ;)

A ja mimo wszystko nie będę chwalił forum przed zachodem reklamy... Pożyjemy, zobaczymy, ocenimy... Kierunek słuszny.

 

"Kupczeniem" jest dla mnie właśnie przeszkadzanie w swobodnym śledzeniu danego wątku. Paski reklamowe jako przerywniki tematów albo wyskakujące rozpraszacze zwyczajnie mnie denerwują (to moje subiektywne odczucie, dla którego mam prawo). Napisałem przecież, że jest wystarczjąco dużo miejsca po prawej (znowu subiektywne odczucie).

 

Sklep jako dodatek do forum, nie na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już praktycznie tu nie zagladam a zawdzieczam to tym wszystkim wyskakujacym reklamom to to już normalne masakra nawet nie ma jak spokojnie przegladać sklep niech bedzie sklepem a forum to ma być forum. Czytelne jakieś rekalmy jako dodatek a w tej chwili to jest dosłownie odwrotnie. Muszę przyznać że z żalem tu nie zagladam bo było to bardzo fajne i ciekawe forum i bardzo lubiłem tu zaglądac.Muszę przyznać że przeniosłem się na muratora bo dla mnie jest bardziej przyjazne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Z ciekawości klikam na reklamę sprzedaży pompy - nowej Alphy 2 a tu info - produkt nie dostępny http://sklep.info-ogrzewanie.pl/pl/p/Grundfos-Nowa-Alpha2-25-60-180/29?utm_source=foruminfoogrzewanie&utm_medium=panel_boczny&utm_campaign=sklep_promo

 

Po kiego grzyba sklep reklamuje coś co jest niedostępne - jak brak towaru to reklama powinna być od razu blokowana!

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek będą na magazynie ;) W poniedziałek poprawię reklamowanie żeby nie było tam towarów, których nie ma na stanie. Przepraszamy zainteresowanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odgrzebuję temat, by posypać głowę popiołem. Napisałem:

 

A ja mimo wszystko nie będę chwalił forum przed zachodem reklamy... Pożyjemy, zobaczymy, ocenimy... Kierunek słuszny.

 

No więc pożyłem, zobaczyłem i oceniam. Jest naprawdę dobrze i złoty środek znaleziono.

Byleby już nic nie ulepszać, bo wiadomo, lepsze wrogiem dobrego.

 

P.S.

A siekiery i tak nie kupię... :D

Chyba, że mi się obecna "zepsuje"... albo wróci reklama na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.