Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regulator Temperatury Do Defro


balldome

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam piec DEFRO KOMFORT EKO i kupiłem regulator Auraton 2025 RTH (bezprzewodowy), i nie wiem jak i gdzie go do pieca podłączyć.

Proszę o rady i wskazówki.

 

Być może jest to banalne zadanie, ale ja jestem w tym kompletnie zielony, a nie chce niczego popsuć.

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,,, kupiłem regulator Auraton 2025 RTH (bezprzewodowy), i nie wiem jak i gdzie go do pieca podłączyć.

Proszę o rady i wskazówki. ,,,,

 

Moja rada jest taka, aby wpisać w okienko "wyszukiwanie" u góry po prawej stronie naszego forum frazę Auraton 2025

Edytowane przez Andrzej_M_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W necie jest sporo napisane o ty sterowniku a po za tym w instrukcji jest napisane jak ten sterownik podłączyć. W piecu powinno być miejsce do podłączenia różnego rodzaju pomp czy czujników i tam też powinno być miejsce do podłączenia regulatora pokojowego. Z tego co czytałem to są tam tylko dwa kabelki, czyli odbiornik regulatora pokojowego łączysz za pomocą tych że kabli z piecem. W instrukcji pieca powinno być opisane jak to zrobić. W moim piecu istnieje możliwość podłączenia sterowania pokojowego za pomocą dwóch kabli ( i do tego można wykorzystać taki właśnie sterownik jak twój ) lub za pomocą komunikacji RS co daje większe możliwości regulacji kotła z poziomu regulatora pokojowego ( regulator ST-280 TECH )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcesz tym Auratonem sterować lub regulować.

 

Pozdr.

 

Chce sterowac temperatura otoczenia w domu.

 

W necie jest sporo napisane o ty sterowniku a po za tym w instrukcji jest napisane jak ten sterownik podłączyć. W piecu powinno być miejsce do podłączenia różnego rodzaju pomp czy czujników i tam też powinno być miejsce do podłączenia regulatora pokojowego. Z tego co czytałem to są tam tylko dwa kabelki, czyli odbiornik regulatora pokojowego łączysz za pomocą tych że kabli z piecem. W instrukcji pieca powinno być opisane jak to zrobić. W moim piecu istnieje możliwość podłączenia sterowania pokojowego za pomocą dwóch kabli ( i do tego można wykorzystać taki właśnie sterownik jak twój ) lub za pomocą komunikacji RS co daje większe możliwości regulacji kotła z poziomu regulatora pokojowego ( regulator ST-280 TECH )

 

Wlasnie szukam juz od dwoch dni i niemoge nic konkretnego znalezc, 90% osob ktore sie wypowiada w necie, to podlacza pokojowy regulator pod pompe CO.

Niestety w instrukcji nie ma doslawnie ani slowa o podlaczaniu dodatkowych urzadzen.

Wieczorem jak wroce do domu to rozkrece ta puszke z boku pieca, tam podobno sa jakies zaciski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.