Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem Z Podgrzewaczem Wody


zilog

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Posiadam w łazience podgrzewacz wody Mastercook MEP-11D N.

 

Praktycznie od samego początku są z nim problemy tzn. potrafi działać (ogrzewać wodę) przez kilkanaście dni,potem przez najbliższe kilkanaście dni już nie.

 

Na moje oko problem tkwi w zbyt małym ciśnieniu wody która przepływa przez piecyk,

 

Załączam 3 zdjęcia, 1 to widok elementu do którego jest podłączony wąż z wodą,ten element jest chyba odpowiedzialny za regulację ciśnienia/przepływu wody, 2 to widok od spodu a 3 to widok z przodu.

 

Więc moje pytanie brzmi jak w nim reguluje się ciśnienie wody ? Jakąś widoczną śrubką,śrubą czy czymś innym?

 

Proszę o porady osób znających się na tym.

post-41564-0-30364100-1338418812_thumb.jpg

post-41564-0-71672600-1338418822_thumb.jpg

post-41564-0-60130200-1338418836_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego nie obraź się , ale na moje oko to zaproś do siebie serwisanta.piszesz , że od samego początku są z nim jakieś problemy , a kręcenie w nim na chybił trafił to taki słaby pomysł , ponieważ przyczyna może być zgoła inna.Pozdrawiam albodek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albodek, zapłać mi za tego serwisanta kilkaset złotych to go zaproszę.Nie mam zamiaru się wyportkować z reszty pieniędzy po to by ktoś przyszedł,pokręcił jedną śrubką i poszedł.Przyczyna leży po stronie ciśnienia wody.Po to napisałem na forum by jakiś znawca mnie naprowadził gdzie tu pokręcić by ciśnienie zwiększyć.Także nie obraź się kolego ale Twoja wypowiedź mi w ogóle nie pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co na to instrukcja podgrzewacza - czy jest taka usterka?, może bateria zapalarki - sprawdź czy jest iskra? Ciśnienie wody - jeżeli masz z wodociągu - jest największe w nocy.

Czy w nocy też nie działa, dawniej w takich termach był automat wodny z membraną gumową. Jak gumę trafił szlag to nie działało.

To urządzenie gazowe niewłaściwa obsługa może spowodować wybuch gazu.

Lepiej serwis lub nowe - co będzie tańsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sambor, instrukcja jest nieczytelna,jest wskazana regulacja wody lecz rysunek jest czarny,wskaźnik także i nie widać co jest do czego.. Bateria to nie jest,jest nowa wstawiona. Ciśnienie wody bezpośrednio z rury jest wysokie,nawet bardzo,lecz po podłączeniu do tego elementu widocznego na zdjęciu 1 ciśnienie się drastycznie obniża,coś blokuje tą wodę,więc w okolicach tego elementu musi byś element regulujący te ciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.