Skocz do zawartości

Zdjęcie

fuego.pl jakieś opinie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   bamil

bamil

Nowy Forumowicz

• Forumowicz
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 29 wrzesień 2008 - 17:31

Witam.
Mam zamiar zamówić piec Atmosa na fuego.pl i muszę zrobić przedpłatę na konto.
Ktoś słyszał coś o tym sklepie? Nie chciałbym później szukać gdzieś moich pieniędzy ;)
Pozdrawiam.
  • 0

#2 OFFLINE   marcin

marcin

Doświadczony Forumowicz

• Administrator forum
  • PipPipPipPipPip
  • 1384 postów
  • Zainteresowania: Informatyka, Ogrzewanie (amatorsko), Sport (głównie biernie niestety)
  • Co ogrzewam?: Wskaż tutaj.
  • Instalacja: Wskaż tutaj.
  • Kocioł: Wskaż tutaj.

Napisano 29 wrzesień 2008 - 19:08

Sklep dość długo w sieci co świadczy na jego korzyść. Wg mnie mało ryzykowny zakup.
  • 0

Ciepło, cieplej, www.Info-Ogrzewanie.pl :)

10000 osób jest z nami co dnia - dołącz do grona naszych stałych czytelników!

#3 OFFLINE   kand

kand

Rozkręca się

• Forumowicz
  • PipPipPip
  • 91 postów

Napisano 29 wrzesień 2008 - 21:46

Witam,
Kupowałem w "fuego", profesjonalna obsługa, kontakt telefoniczny, dobrze zabezpieczony towar, myślę, że spokojnie możesz kupować. Miałem podobne wątpliwości, dziwna nazwa sklepu, ale sklep jest w porządku.
Pozdrawiam Andrzej
  • 0

#4 OFFLINE   woku

woku

Doświadczony Forumowicz

• Forumowicz
  • PipPipPipPipPip
  • 268 postów

Napisano 30 wrzesień 2008 - 08:56

potwierdzam, kupowałem u nich w wakacje 2 zbiorniki i zawór 4d - rzadnych problemów, poinformowali telefonicznie o nadani przesyłki oprócz potwierdzenia mailowego.
  • 0

#5 OFFLINE   JacekK

JacekK

Nowy Forumowicz

• Forumowicz
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 wrzesień 2008 - 21:36

Witam wszystkich

Ostatnio mialem awarie pieca FEX (ferrum) , zaczal cieknac, a ze wczesniej mialem piec DAKON-a i ten sprawowal sie OK, do czasu slynnej powodzi (jestem z poludnia polski) i poznie niestety caly zardzewial, jak to sie mowi, "rudy go zezarl" kupilem fexa. Ale ten piecyk bez powodzi wytrzymal zaledwie niecale 5 lat ;) i teraz stanalem przed dylematem co kupic, wiec wybralem DAKON-A.

I tu musze pochwalic firme fuego.pl, gdyz obdzwaniajac inne sklepy internetowe i pytajac sie o czas dostawy, wiekszosc mowila ze 2-3 tyg a nawet wiecej.
Jedynie w fuego.pl po rozmowie telefonicznej, gosc mnie zapewnil, ze piec bede mial na wtorek ( tj dzisiaj 30.09.2008 ) a zamawialem w czwartek (25.09.2008). Ne liczac soboty i niedzieli , to od zamowienia do dostarczenia pieca, minelo 2-3 dni
I dzisiaj przyjechal kurier, z piecykiem, ladnie go wypakowal tam gdzie chcialem (mial wozek widlowy)

Ogolnie polecam ta firme za dotrzymanie terminu , za rzetelnosc, no i f-me kurierska ktora dla nich przewozi !

Pozdrawiam Wszystkich JK

p.s.
Piecyk dotarl w stanie nienaruszonym, ladnie zapakowany na palecie, owiniety folia ochronna.
  • 0

#6 OFFLINE   bamil

bamil

Nowy Forumowicz

• Autor tematu
  • Forumowicz
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 01 październik 2008 - 12:57

Dzięki Panowie za odpowiedzi. Rzeczywiście obsługa telefoniczna bardzo dobra, można sobie porozmawiać ;)
Zamawiam piecyk.
  • 0