Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprzedam, Lub Zamienie Bufor +Laddomat


groszeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.

 

Sprzedam bufor bez wężownicy 750l +150l cwu ( dokładne liczby musze sprawdzić) i laddomat 21.

lub

zamienie ten zestaw na zasobnik ciepłej wody + montaż.

 

Sprzedaje, bo zmodyfikowałem kocioł o palnik pellet i nie produkuje już "czasowej nadwyżki ciepła". Zestaw używany 3 sezony (łącznie z tym). W laddomacie, przy jednym zaworze jest wyrobiona śruba i nie da sie go zamknąć. Zbiornik jest zaizolowany. dorzucam 2 termostaty przylgowe.

 

ewentualnie zamienie ww zestaw na:

zasobnik CWU ( tak za 150 l) i przeróbke kotłowni.

 

Jestem otwarty na propozycje.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-proszę o podanie orientacyjnej kwoty zakupu bufora i ladomatu dla osób ,które sa zainteresowane zakupem ,a nie tranzakcją wiązaną.Interesuje mnie również czy 150l zbirnik ciepłej wody jest wbudowany w buforze, czy stanowi osobną jednostkę, a jeżeli osobną to co jest powodem,że jego sobie pan nie zostawi?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasobnik cwu jest wbudowany w bufor ( tzw. pływający).

Proponowane ceny to :

bufor 2000 pln

laddomat 700 pln

do laddomatu są 2 wkładki termostatyczne: 63 i 72 st. C ( i dwa termostaty przylgowe).

Bufor jest marki Drazice.

W przypadku zakupu całego zestawu dorzucam zawor 3 drog. Esbe VRG131.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

-kilka dni temu sprzedałem "za grosze" zbiornik bufor 500 l,który sprzedany był ze względu na małą moc posiadanego pieca .Nadmienię, że z tym zbiornikiem kolega "bujał" się prawie rok!!

W sytuacji kiedy buforowanie ciepła jest na topie,nie rozumiem braku zainteresowania , także obecnie oferowanym buforem z wbudowanym zbiornikiem ciepłej wody za smieszne pieniądze w porównaniu do ceny nowego.

Czy jest fachowiec, który wytłumaczy brak zainteresowania buforowaniem w Polsce??

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.