Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ktoś zna, moze potwierdzić tego spzredawcę?


Gabriel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Nie wiedzialem za bardzo do jakiego działu to wcisnąć.

Zamierzam kupić piec i wybór padł na WARMET 200 CERAMIC. Najtaniej znalażłem na allegro http://www.allegro.pl/item428133076_piec_k..._kostrzewa.html.

Teraz moje pytanei czy ktoś zna tego spzredawcę lub ten sklep allegro jak powyżej lub http://www.argosystem.pl/contact_us.php

 

Dziwne trochę bo nie podają żadnych namiarów na siebie na stronei internetowej.

 

Cena pieca jest dość niska 3850zł co w porównaniu z cenami w okolicy 4200 - 4400zł jest atutem, a i wysyłka jest za "darmo", kasa zostanei na pompę obiegową i zawór 4 drogowy.

 

Jest jaz zwykle mały chaczyk, zaufanie do spzredawcy.

Proszę o potwierdzenie o istneinu tego sklepu.

 

A mozę macie jakieś inne namiary gdzie można bezpiecznie kupić ten piec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako częsty klient na allegro mogę podpowiedzieć tyle ,że sprzedawca ma ok 400 pozytywów, ani jednego negatywa. Poza tym jest podany tel stacjonarny i miejscowwość gdzie prowadzi działalność, więc nie jest anonimowy, a co najważniejsze możesz wybrać formę sprzedaży za pobraniem i wtedy płacisz za towar przy odbiorze.

 

Ps. jest jeszcze możliwość napisania wiadomości z zapytaniem do innych klientów , którzy już kupowali u tego sprzedawcy z prośbą o opinię nt transakcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nigdy nie byłem przekonany do droższych zakupów na allegro, dopóki nie skontaktowałem się z pewną firmą.

Bardzo solidna, zagwarantowała mi piec wraz z montażem w bardzo przystępnej cenie oraz usługę serwisową.

 

Jeżeli mogę polecić Ci zakup pieca na allegro - polecam tego właśnie sprzedawcę.

 

<TUTAJ LINK DO ALLEGRO>

 

Zachęciły mnie nie tylko dobre warunki, ale także długi okres bytu firmy na nie tylko polskim, ale i zagranicznym rynku. Chętnie odpowiem na wszelkie pytania odnośnie całego przebiegu transakcji.

Zachęcam, gdyż to już są większe sumy pieniążków i trzeba liczyć się z ewentualnym oszustwem, dlatego polecam zaufanego sprzedawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam!

 

Nie wiedzialem za bardzo do jakiego działu to wcisnąć.

Zamierzam kupić piec i wybór padł na WARMET 200 CERAMIC. Najtaniej znalażłem na allegro http://www.allegro.pl/item428133076_piec_k..._kostrzewa.html.

Teraz moje pytanei czy ktoś zna tego spzredawcę lub ten sklep allegro jak powyżej lub http://www.argosystem.pl/contact_us.php

 

Dziwne trochę bo nie podają żadnych namiarów na siebie na stronei internetowej.

 

Cena pieca jest dość niska 3850zł co w porównaniu z cenami w okolicy 4200 - 4400zł jest atutem, a i wysyłka jest za "darmo", kasa zostanei na pompę obiegową i zawór 4 drogowy.

 

Jest jaz zwykle mały chaczyk, zaufanie do spzredawcy.

Proszę o potwierdzenie o istneinu tego sklepu.

 

A mozę macie jakieś inne namiary gdzie można bezpiecznie kupić ten piec?

 

Wszystko ładnie pieknię ale kocioł który chceesz kupić na allegro to Warmet SDS Ceramik a pisałeś przecież,że chcesz kupić Warmet 200 Ceramik, węc o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli mogę to polecam "sklepco" w Lublinie. Prowadzą sprzedaż wysyłkową. Ceny bardzo konkurencyjne. na ten przykład podam że pex20 Vavin kupowałem u nich po 5zł za mb, a w Puławach chcieli za to samo 7,50zł. Pexa 16 kupiłem u nich po 2,40. Za same grzejniki do mojego domu w Puławach wyliczyli mi na prawie 12000 a w Lublinie zapłaciłem za wszystkie "graty" do instalacji CO 11000. Tak, że proponuję popytać tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.