Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dobór Kotła Gazowego


marris

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Na lato chcę zlecić wykonanie nowej instalacji Co w miedzi +nowy kocioł + nowe grzejniki (trzy pokoje + kuchnia w łazience jest już nowa drabinka) , ogrzewam gazem. 
Mieszkanie na parterze 64m2 w ocieplonym budynku 1 piętrowym( 1951rok) + strych, okna plastiki.
Obecna instalacja -kaloryfery żeliwne plus instalacja z lat 60tych, kocioł co jakaś L-ka (chyba1991 rok) w piwnicy pod kuchnią.

W zeszłym roku podczas remontu łazienki położyli mi instalacje pod cwu oraz pod co + drabinka, które wychodzą do kuchni i łaczą się ze starą instalacją Co. Do CWU zamontowałem Termet Termaq G-19-01.

Zastanawiam się teraz nad dwiema opcjami.

Zostawić Termet Termaq G-19-01 w łazience i zamontować kocioł jednofunkcyjny kondensacyjny w piwnicy pod łazienką, czy sprzedać ten Termaq G-19-01 i kupić dwufunkcyjny kondensacyjny do łazienki ?
Komin z cegły bez wkładu.

Co w moim przypadku byłoby sensowniejsze?

Dodam że zainteresował mnie  Immergas VICTRIX 12 X TT 2 ERP ze względu na dużą modulacje i moc minimalną (1,9÷12,0 kW ). 
Gdzie najtaniej można kupić Immergasa czy odwiedzić salony, hurtownie w mieście i się targować czy kupować przez internet?


Proszę o podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do CWU raczej zostawię Termet Termaq w łazience ponieważ w piwnicy jest zimno i zasobnik szybko by się wychładzał.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.