Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ogrzewanie A Schody


szach11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zaplanowane ogrzewanie podłogowe w całym domu, miejsce pod schodami w późniejszym czasie chce zabudować i zrobić w nim szafę wnękową lub kantorek.Pytanie  czy kłaść w tym miejscu rury ogrzewania podłogowego czy pominąć to miejsce? Chodzi mi tylko o walory użytkowe i eksploatacyjne, bo robocizna i koszt dodatkowych metrów rurek jest jest do pominięcia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jedna pętle tam i z powrotem wyciagneta z pętli pomieszczenia obok. Ja tak mam u siebie i jest wystarczająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem sam. Teoretycznie miałem tam zaplanowane normalnie pętle co 10 cm wszędzie, a teraz się zacząłem zastanawiać czy jest sens tam robić w przypadku zabudowy.

Czy czasem nie zrobi się tam sauna bo to w środku domu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie położono mi już mi rurki w miejscu gdzie chce szafe w zabudowie 0,6 szerokości i długości 4 metrów. Czy będzie to duża strata w ogrzewaniu? Zmieniać to czy zostawić i na przykład zrobić otwory wentylacyjne w cokołach? Co radzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie przejmuj przecież w pokoju raz meble są tu a za ileś lat mogą być w miejscu innym. Ja mam w pokojach podlogowke na całej powierzchni i jak wiadomo łóżko czy szafa przystawiaja całkowicie część powierzchni ale tym nie ma się co przejmować. Doregulujesz sobie później odpowiednio ogrzewanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie robiłem, stoi szafa i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na żadnych nogach, stoi na płytkach, przecież Ci nie spali mebli hehehe czego ty się boisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.