Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zbiornik Wyrównawczy Czy Dobrze Podłączony


damik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie .

Zwracam się z prośbą o radę i pomoc .

Otóż po wymianie pieca hydraulik podłączył rurke bezposrednio do zbiornika wyrównawczego .Wydaje mi sie ze kazdy odpowiada za to co robi i powinien miec wiedze. Od czasu kiedy uruchomiłem pompe CO i przykręciłem termostaty zaczeło byc słychac odglosy przelewającej sie wody .Zlokalizowałem te odglosy w zbiorniku wyrównawczym :-) Na załączonym zdjęciu widac zbiornik z podlaczeniami. Moje pytanie jest nastepujace. Czy piony grzewcze maja byc doprowadzone do zbiornika i czy to jest przyczyna przelewania sie wody. 

Opis foty

Od dołu z lewej biała rurka - piec - zbiornik -  pociagnieta przy wymianie pieca przez hydraulika .
Powyżej szara - jak dla mnie przelew ze zbiornika - wraca mi do piwnicy ,do kanalizacji .
W białej otulinie rurki doprowadzone z pionów- gorace i to pewnie nimi krazy woda po włączeniu pompy i przykręceniu termostatów .
A ten czerwony odchodzący do góry waż to pewnie cos w rodzju odpowietrznika

post-59358-0-22619400-1419165822_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do poprawki te podłączenia ,od kotła rura do zbiornika 1 cal i podłaczona prze pompą a te rurki co wchodzą z nad grzejników zakonczyc odpowietrznikami na pionach i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.