Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ekogroszek Grupatrust I Czarny Jan - Palił Ktoś Nim?


robertokot25

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

dziś ddostałem 4 woreczki,bez nadruku ,granulacja ok,lekka wilgotnośc troche nawet kurzy,patyczek zdarzy się ale i w sląskim też są.Kwms zasypany 18 kg palnięty od góry jak nasi zaczeli mecz.Już musiałem otworzyc bufor ,mimo że wszystko na szczelno,lekko pociaga przez klapkę,ale dodrze bo dopala gaz.CENA  650, DOPIERO POW 10t  580 a miało byc tak ładnie.Retortę zaraz zasypię ,jeszcze Kazimierz nie zlazł do ślimaka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ciekawski31

- daj znać co i jak i jak masz możliwość to zrób jakieś foty lub film : jak on wygląda w stanie surowym, jak sie pali na retorcie i jak wygląda popiół, z góry dzięki.

- granulacja klasyczna? 5-25mm?

- jest trochę miału?

- worki foliowe?

pzdr.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrozumiałem że ciekawski ma 2 kotły.. zwykły GS i z podajnikiem ślim. :) :

 

"dziś ddostałem 4 woreczki,bez nadruku ,granulacja ok,lekka wilgotnośc troche nawet kurzy,patyczek zdarzy się ale i w sląskim też są.Kwms zasypany 18 kg palnięty od góry jak nasi zaczeli mecz.Już musiałem otworzyc bufor ,mimo że wszystko na szczelno,lekko pociaga przez klapkę,ale dodrze bo dopala gaz.CENA  650, DOPIERO POW 10t  580 a miało byc tak ładnie.Retortę zaraz zasypię ,jeszcze Kazimierz nie zlazł do ślimaka."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.