Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uklad Otwarty Co


Gość predox999

Rekomendowane odpowiedzi

witam,jestem w trakcie podlaczania co piec 13 kw 4/5 grzejnikow prawie wszystko zrobione jest podlaczam kociol  pompka itp jest zamontowane wyjscie z pieca taggze ,ale jaka srednica rury z wyjscia z pieca czy 28mm jest odpwiednia? ,zapomnialem cala instalacja jest w miedzi ,prosze o jakies porady fachowe,dzieki i pozdro;;dolaczam zdjecia ;;

post-51008-0-20870000-1409500865_thumb.jpg

post-51008-0-05256600-1409500899_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus drugie 28 z kotła do naczynia i zawór bezpieczeństwa 1,5bara. Piszę tylko dlatego, że temat podziałał na mnie jak płachta na byka w sytuacji, gdy temat obok produkujemy się jak prawidłowo spiąć kocioł z naczyniem.

No, chyba że te "oczywistości" zostały celowo pominięte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,dzieki za porady heehe ,moge zmniejszyc 22mm ,zaden problem tylko czy te zwezenie jak na zdjeciu nie bedzie mialo wplywu na prace kotla? I tak musze zredukowac przy naczyniu przelewowym ,ok dzieki pozdro;;milego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzieki za porady teraz tylko podlaczac wszystko ,troche kasy poszlo juz ale coz bedzie cieplo ,mam piec kaflowy ktory ledwo zipie moze uda mi sie przed zima zrobic wszystko,dzieki i pozdro;;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.