Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Schemat Podłączenia Naczynka


leXy

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanko mniej więcej czy dobrze będzie tak jak według schematu? 

Najbardziej rozchodzi się o podłączenie naczynka i zaworu bezpieczeństwa czy może tak być wszelakie śrubunki itp wiadomo że będą. zawór bezpieczeństwa muszę dać tak bo nie ma na kotle wyjścia na zawór bezpieczeństwa i zastanawia mnie czy to aby dobre miejsce na zawór bezpieczeństwa. jeszcze odpowietrznik bym gdzieś wrzucił przy kotle tylko gdzie... może tam gdzie zawór bezpieczeństwa dać trójnik i już? 

 

Schemat; 

Untitled_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak ja pracuję w firmie montującej kolektory słoneczne kotły montuje inna brygada ja montowałem ich kilka ale bez takiego obejścia z zaworem różnicowym był zawór 4 drogowy i osobne pompy do roździelaczy podłogówki, na zasobniku była pompa ściągająca tak więc kotły to nie zbyt moja branża ale trafiła się okazja dorobienia po godzinach więc tak myślę sobie jak to prosto i tanio podłączyć a klient to starszy Pan który już kupił stalowe rury itp no ale to nic jakoś pójdzie 

Aaa i jeszcze pytanko zasobnik jaki będzie to 300l dwie wężownice miała być jedna są dwie, zrobię spinkę i teraz najlepsze czy ta jedna pompka to pociągnie jak w mieszkaniu jest 10 grzejników podłączonych PEX'em 16 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności.